AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: bahar dönemi kayıtları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bahar donemi için kayıt yaptırmasam sorun olur mu ?
(12.02.2016, Saat:16:02)Mehmetcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bahar donemi için kayıt yaptırmasam sorun olur mu ?

Sorun derken ne gibi bir problem olacağını açıklarsanız daha iyi olur. Ama zorunluluğunuz yok tabiki.
Adalet 1. Sınıfım ilk donemi bitti işte. 2. Donemine kayıt yaptirmasam 2. Sınıfın ilk dönemine kayıt yaptirsam olur mu. Eğer bu bahar dönemine kayıt yaptirmazsam kaydım silinir mi?
(13.02.2016, Saat:00:08)Mehmetcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Adalet 1. Sınıfım ilk donemi bitti işte. 2. Donemine kayıt yaptirmasam 2. Sınıfın ilk dönemine kayıt yaptirsam olur mu. Eğer bu bahar dönemine kayıt yaptirmazsam kaydım silinir mi?

kayıt silinmez fakat seneye bu dersleri vermek zorundasınız.Yoksa mezun olamazsınız.
Arkadaşlar verdiğim derslerin kitapları duruyor isteyen olursa uluslararası işletmecilik girişimcilik ve iş kurma yönetimde güncel yaklaşımlar gönderebilirim ücretsiz korkmayın ben öğrenci ligin ne demek olduğunu iyi bilenlerdenim sizin bir hayır duanız yeter benim için ders kitapları büroların verdiklerinden hadi hayırlı geceler hepinize

Bu arada bölüm işletme