AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: ortalama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar , geçen seneden olan derslerim vardı onlardan bazılarını bu sene aldım ve bir cogunu yükselttim final ile 2015 dönem ort 2.2 fakat genel ort 1.8 oldu 2 tane ff var sadece cd 1 tane ortalamam 2 olduğu için cd den muaf miyim tekrar alacak miyim CB ler de alınıyor mu sadece cd mi ?
(12.02.2016, Saat:21:23)deadwalker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar , geçen seneden olan derslerim vardı onlardan bazılarını bu sene aldım ve bir cogunu yükselttim final ile 2015 dönem ort 2.2 fakat genel ort 1.8 oldu 2 tane ff var sadece cd 1 tane ortalamam 2 olduğu için cd den muaf miyim tekrar alacak miyim CB ler de alınıyor mu sadece cd mi ?

Genel not ortalamanız 2.00 altı olduğu için FF dersinin yanında DD ve DC dersleriniz varsa onlardan sınava girerseniz. CC ve üstü dersler için sınava girmezsiniz. ortalamanız 1.8 miş zaten o 2 FF dersi verince 2.00 ortalamasını rahat geçer.
Cevap için teşekkürler ☺ artık 2 ff de seneye bu dönemde sanırım ?
(12.02.2016, Saat:23:12)deadwalker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Cevap için teşekkürler ☺ artık 2 ff de seneye bu dönemde sanırım ?

Evet seneye vereceksiniz.