AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: Acil cevap lütfen ders ekle sil
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Benim son senem.Güz döneminde 6 dersim var ders ekle sil işleminde birdahaki seneye ders bırakmayıp 6 derside eklesem olurmu ?
(30.09.2017, Saat:14:33)Merwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim son senem.Güz  döneminde 6 dersim var  ders ekle sil işleminde birdahaki seneye ders  bırakmayıp 6 derside eklesem olurmu ?

Kaldığınız dersler güz döneminde ise alabilirsiniz.Bahar döneminde ise bahar dönemini beklemek zorundasınız.
Peki ders ekle sil işleminde hiç ders bırakmasam hepsini seçsem olurmu ?
(30.09.2017, Saat:15:11)Merwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki ders ekle sil işleminde hiç ders bırakmasam hepsini seçsem olurmu ?

Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım, alttan dersiniz yoksa tüm derslerinizi seçebiliyorsanız tabiki mezun olursunuz.
(30.09.2017, Saat:15:11)Merwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki ders ekle sil işleminde hiç ders bırakmasam hepsini seçsem olurmu ?

ders ekle sil bölümünde bulunan bütün dersleri seçebilirsin güz dönemi için kaç desin kaldıysa hepsi orada görünür zaten 45 krediye kadar seçebiliyorsun dediğine göre 6 dersin kallmış zaten buda 45 kredi yapmaz seç  bahar dönemi gelince tekrar sistemi kontrol edersin dersin varsa orada gözükür